Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
    Dowiedz się więcej o naszej gminie.
  • SMSowy System Ostrzegania

Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
  • Dla turysty

Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
  • Panoramy 3D

Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
  • Mistrzowska gmina

Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.
Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

• Monday, 15 April 2019 r., Sport

34 medale Mistrzostw Polski Taekwon-do!

W Będzinie odbyły się Mistrzostwa Polski Taekwon-do. Wielicko-Gdowską Szkołę Walki Prime reprezentowało 27 zawodników i zawodniczek. Wywalczyli oni 16 złotych, 11 srebrnych i 7 brązowych medali.

W pierwszym dniu zawodów, gdzie rywalizowali kadeci, juniorzy i seniorzy nasi zawodnicy zdobyli 16 złotych, 10 srebrnych i 5 brązowych. Dało to 3 miejsce w końcowej klasyfikacji generalnej zawodów. W drugim dniu zawodów najmłodsi uczestnicy (dzieci i młodzicy) zdobyli 3 medale: jeden srebrny i dwa brązowe.

Najlepszą kadetką zawodów wybrana została Zofia Urbaniec, najlepszym kadetem Wojciech Bar, natomiast najlepszą juniorką Aleksandra Kucharz!

Poniżej pełna lista wyników:
    Młodzicy:

Dominik Bar – 2 miejsce techniki specjalne, 3 miejsce techniki szybkościowe
    Adrian Gwizdała – 3 miejsce walki soft-kalaki

Kadeci:
    Wojciech Bar – 1 miejsce walki semi-hogo, 1 miejsce techniki specjalne, 1 miejsce układ formalne, 1 miejsce techniki szybkościowe
    Zofia Urbaniec – 1 miejsce walki semi-hogo, 1 miejsce techniki specjalne, 1 miejsce techniki szybkościowe
    Alicja Kucia – 2 miejsce techniki szybkościowe
    Łukasz Romański – 1 miejsce układy formalne, 3 miejsce walki semi-hogo, 3 miejsce techniki szybkościowe
    Julia Wilkołek – 2 miejsce układy formalne

Juniorzy młodsi:
    Dominik Kiełbowicz – 2 miejsce układy formalne, 2 miejsce walki semi-contact, 2 miejsce techniki specjalne, 3 miejsce walki light-contact
    Szymon Oblacinski – 1 miejsce walki semi-contact, 1 miejsce walki light-contact
    Kuba Kania – 1 miejsce walki light-contact
    Dominika Niemiec – 2 miejsce walki light-contact, 2 miejsce techniki specjalne, 3 miejsce walki semi-contact
    Kinga Konieczny – 2 miejsce walki semi-contact, 3 miejsce walki light-contact
    Mikołaj Drożdz – 2 miejsce walki light-contact
    Mateusz Kucharz – 1 miejsce walki semi-contact, 1 miejsce walki light-contact

Juniorzy:
    Bartosz Adamek – 1 miejsce walki light-contact
    Aleksandra Kucharz – 1 miejsce walki semi-contact, 1 miejsce walki light-contact, 2 miejsce układy formalne

Udział w zawodach wzięli również: Czaplak Mateusz, Górniak Stanisław, Dusza Zbigniew, Czechowska Zofia, Czuba Mikołaj, Kania Mikołaj, Malczewski Bartosz, Zachara Tomasz, Grabski Wiktor oraz Mrożek Milena.

Wielicko-Gdowską Szkołę Walki Prime reprezentowało 27 zawodników i zawodniczek, 2 sędziów oraz dwójka trenerów Aleksandra Raźny oraz Mateusz Dylawerski. Wyjazd został dofinansowany ze środków finansowych gminy Gdów, miasta i gminy Wieliczka oraz przy wsparciu firmy Stalco.