• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.

Kalendarium gminne

Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Friday, 20 March 2020 r., Informacje

  Apel do tych, którzy muszą robić zakupy czy załatwiają sprawy w banku czy na poczcie

  Otrzymujemy od Was telefony i wiadomości, w których prosicie o edukację i uświadamianie naszego społeczeństwa, ponieważ nie każdy traktuje poważnie zagrożenie związane z koronawirusem. Niektórzy bagatelizują zalecenia, a skutki takiego postępowania mogą być bardzo poważne.

  Dzisiejszy apel kierujemy szczególnie do tych, którzy muszą robić zakupy w punktach handlowych czy załatwiają sprawy w banku czy na poczcie. Po raz kolejny prosimy o rozwagę i rozsądek! Zachowujmy niezbędne środki ostrożności - w szczególności w sklepach, gdzie kupujemy żywność czy środki czystości. Zwracajmy uwagę i bezwzględnie stosujmy się do wytycznych obowiązujących w tych miejscach!

  Po raz kolejny apelujemy. W zatrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa musimy zaangażować się wszyscy, bez wyjątku. Dlatego postępowanie każdego z nas musi być zgodne z zaleceniami służb sanitarnych, w poczuciu odpowiedzialności za rodzinę i najbliższych.

Galeria

Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05