• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.

Kalendarium gminne

Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Sunday, 8 September 2019 r., Inwestycje

  Bilczyce, Fałkowice - powstaną siłownie

  Siłownie plenerowe dla mieszkańców powstaną w najbliższych tygodniach przy remizach OSP w Bilczycach i Fałkowicach. Znajdą się w nich urządzenia do ćwiczeń oraz mała architektura m.in.. ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery…

  Najkorzystniejszą ofertę na realizację zadanie pn.„Urządzenie Otwartej Strefy Aktywności na działce nr 253/1 w Bilczycach, gm. Gdów oraz urządzenia Otwartej Strefy Aktywności na działkach nr 483/1 w Fałkowicach, gm. Gdów” przedstawiła firma „Przewóz Towarów oraz Budownictwo Drogowe, Roboty Ziemne Mirosław Satoła, Kobylec 285 , 32-740 Łapanów. Prace potrwają do końca września, a ich łączny koszt to 137 391,00zł.

  Ramowy zakres zadań:
  Bilczyce - budowa ogólnodostępnej, wielofunkcyjnej, plenerowej przestrzeni aktywności sportowo-rekreacyjnej, skierowanej do różnych grup wiekowych - siłowni zewnętrzna o podłożu bezpiecznym z poliuretanu, wyposażonej  w urządzenia fitness/siłownia (urządzenie potrójne – wyciskanie siedząc + wyciąg górny + motyl, urządzenie potrójne -  biegacz + orbitrek + wioślarz, urządzenie pojedyncze – młynek dla osób niepełnosprawnych). Ponadto, stół do gry w szachy/warcaby oraz inne urządzenia tj. ławki, kosze na śmieci, stojak na rowery, ogrodzenie…

  Fałkowice - budowa ogólnodostępnej, wielofunkcyjnej, plenerowej przestrzeni aktywności sportowo-rekreacyjnej, skierowanej do różnych grup wiekowych - siłownia zewnętrzna o podłożu bezpiecznym z poliuretanu, wyposażonej w urządzenia fitness/siłownia (biegacz, rowerek, orbitrek, wahadło/twister, motyl A/wyciąg górny, prasa ręczna dla osób niepełnosprawnych (z platformą). Ponadto, stół do gry w szachy/warcaby oraz inne urządzenia tj. ławki, kosze na śmieci, stojak na rowery, ogrodzenie…

  Fot. Siłownia terenowa w Niegowici urządzona w 2018r. w ramach Otwartej Strefy Aktywności

Galeria

Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05