• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.
Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Friday, 9 November 2018 r., Inwestycje

  Czas na remont elewacji

  W połowie października zakończą się kolejne prace budowlane realizowane w siedzibie OSP Bilczyce. Obecnie prowadzony remont elewacji współfinansowany jest z funduszy pozyskanych w ramach konkursu MAŁOPOLSKIE REMIZY.

  Zakres zadania pt. „Wykonanie prac budowlano - remontowych w remizie strażackiej w Bilczycach w ramach konkursu Małopolskie Remizy 2018” obejmuje m.in. roboty na dobudowanej części budynku (m.in. docieplenie ścian, montaż nowych parapetów zewnętrznych, wykonanie wyprawy elewacyjnej na ścianach, wykonanie tynku mozaikowego na cokole, wymianę podbicia okapu…), na istniejącej części obiektu (m.in. wymianę części stolarki okiennej, roboty malarskie na elewacji, wykonanie tynku mozaikowego na cokole…), a także prace przy schodach zewnętrznych i opasce (korytowanie, wykonanie podbudowy, nawierzchni z kostki brukowej betonowej, obsadzenie obrzeży, wykonanie schodów wejściowych z kostki betonowej…).

  Wykonawcą prac jest firma KAM-BUD z Wolbromia (wyłoniona w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego). Koszt zadania to 97 189,51zł. Inwestycja współfinansowana jest z funduszy pozyskanych w ramach konkursu MAŁOPOLSKIE REMIZY 2018.

Galeria

Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05