• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.
Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Tuesday, 3 December 2019 r., Sport

  Dwa medale Mistrzostw Polski

  Złoty i srebrny krążek przywieźli z Mistrzostw Polski w Kick Boxingu zawodnicy Wielicko-Gdowskiej Szkoły Walki Prime. Rywalizacja było wyjątkowo trudna, bo do zawodów przystąpiło ponad 300 uczestników z całej Polski.

  Przez cały weekend (8-10 marzec) w Mysiadle odbywały się Mistrzostwa Polski w Kick Boxingu w formule kick light kadetów. Do miejscowości pod Warszawą zjechało się ponad 300 zawodników z całej Polski. Wielicko-Gdowska Szkołę Walki Prime reprezentowało siedmiu zawodników i zawodniczek: Zofia Urbaniec, Dominika Niemiec, Emilia Wójcik, Wiktor Grabski, Wojciech Bar, Szymon Oblacinski oraz Filip Suder.

  Rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie o czym świadczy fakt wielu wyrównanych pojedynków, gdzie o zwycięstwie decydował punkt.

  W kategorii kadetów starszy do 57 kg Filip Suder wygrał dwa pojedynki – w tym jeden przed czasem. W półfinale zmierzył się z rywalem z Bielsko-Białej. Niestety tą walkę Filip przegrał i wywalczył brązowy medal.

  Jeszcze lepiej poszło Szymonowi Oblacinskiego. Zawodnik trenujący na co dzień w Wieliczce po 3 wygranych walkach dotarł do finału. Tam czekał na niego rywal z klubu Sporty Walki Piła. Szymon niestety walkę przegrał jednak dzięki swojej znakomitej postawie zdobył srebrny medal i tytuł wice mistrza Polski.

  Reszta ekipy niestety przegrała swoje walki, lecz wrócili do domu z dużym bagażem doświadczenia.

  Wyjazd został dofinansowany ze środków finansowych miasta i gminy Wieliczka, gminy Gdów oraz przy wsparciu finansowym firmy Stalco.

Galeria

Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05