• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.

Kalendarium gminne

Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Thursday, 19 March 2020 r., Informacje

  Gmina Gdów solidaryzuje się z personelem medycznym!

  Trudny czas, w którym się wszyscy znaleźliśmy dotyka w szczególny sposób tych, którzy stoją na pierwszej linii walki z zagrożeniem - personel medyczny szpitali. Stąd też spontaniczna i błyskawiczna akcja pań z Kół Gospodyń z Klęczany, Książnic, Niegowici i Pierzchowa oraz Spółdzielni Socjalnej „Tradycje Regionalne”.

  Przygotowali oni różnorodne przysmaki i wypieki, które następnie trafiły do Szpitali Specjalistycznych im. Stefana Żeromskiego oraz Józefa Dietla w Krakowie. Produkty dostarczyliśmy wspólnie z wolontariuszami z Wieliczki, którzy również przyłączyli się do apelu o wsparcie placówek medycznych.

  Serdeczne podziękowania dla naszych Gospodyń i pracowników Spółdzielni, ponieważ liczy się każdy gest solidarności i podziękowania za poświęcenie i ciężką służbę medyków. Z pewnością nasze Panie nie powiedziały w tym temacie ostatniego słowa, a kolejne organizacje deklarują wsparcie i spontanicznie przyłączają  się do akcji szycia maseczek. Dziękujemy!!!

  Relacja na profilu Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego.

Galeria

Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05