IV Puchar Wielicko- Gdowskiej Szkoły Walki PRIME

InformacjeSport 29 maja 2023

W sobotnie przedpołudnie 27 maja, na sali gimnastycznej w dawnej Szkole Podstawowej przy ul. Myślenickiej w Gdowie odbył się IV Puchar Wielicko- Gdowskiej Szkoły Walki PRIME. Oprócz sportowej rywalizacji uczestnicy świętowali również klubowy dzień dziecka,  przygotowując na ten dzień wiele atrakcji: zamki dmuchane, malowanie twarzy, grilla i wiele animacji.

W rywalizacji sportowej zostały rozegrane zawody w różnych kategoriach wiekowych, a klasyfikacja końcowa prezentuje się następująco:

Kategoria 5-6 LATKÓW:

  • Walki soft-stick chłopcy : I miejsce- Marcin Ciężarek, II miejsce- Patryk Oberwan
  • Walki soft-stick oraz w technikach szybkościowych dziewczęta: I miejsce- Livia Dos Santos, II miejsce- Weronika Kobyłko, III miejsce- Klara Lemiowksa
  • Techniki szybkościowe chłopcy: I miejsce- Patryk Oberwan, II miejsce- Marcin Ciężarek

Kategoria DZIECI:

  • Techniki specjalne oraz techniki szybkościowe dziewczęta: I miejsce- Natasza Wojcieszczak, II miejsce- Dagmara Knapik, III miejsce- Martyna Łaszczyk
  • Walki soft stick dziewczęta: I miejsce- Amelia Kwaśniak, II miejsce- Natasza Wojcieszczak, III miejsce- Dagmara Knapik
  • Techniki szybkościowe oraz  techniki specjalne chłopcy – 125 cm: I miejsce Artur Michorczyk, II miejsce- Alex Wawrzyniak
  • Walki soft-stick  chłopcy -125 cm: I miejsce-  Artur Michorczyk, II miejsce-  Alex Wawrzyniak, III miejsce-  Oliwier Szyc
  • Techniki szybkościowe chłopcy +125 cm: I miejsce- Szymon Szczepański, II miejsce- Stanisław Stanula, III miejsce- Szymon Mazgaj
  • Techniki specjalne chłopcy +125 cm: I miejsce- Szymon Mazgaj, II miejsce- Wiktor Uryga, III miejsce- Szymon Szczepański
  • Walki soft-stick chłopcy +125 cm: I miejsce- Wiktor Uryga, II miejsce- Szymon Mazgaj, III miejsce- Szymon Szczepański

KATEGORIA KADECI MŁODSI

  • Techniki szybkościowe dziewczęta – 150 cm: I miejsce- Eliza Tasior, II miejsce-Alicja Sarga, III miejsce- Natalia Gałuszka
  • Techniki specjalne dziewczęta – 150 cm: I miejsce- Maria Dos Santos, II miejsce- Wanda De Ville, III miejsce- Eliza Tasior
  •  Pointfighting dziewczęta -150 cm: I miejsce- Wanda De Ville, II miejsce- Eliza Tasior, III miejsce- Maria Dos Santos
  • Techniki szybkościowe dziewczęta + 150 cm: I miejsce- Nina Jagła, II miejsce- Marianna Domagała, III miejsce- Zofia Wiśniewska
  • Techniki specjalne dziewczęta + 150 cm: I miejsce- Nina Jagła, II miejsce- Zofia Wiśniewska, III miejsce- Marianna Domagała
  • Pointfighting dziewczęta+ 150 cm: I miejsce- Nina Jagła, II miejsce- Marianna Domagała, III miejsce- Zofia Wiśniewska
  • Techniki szybkościowe chłopcy: I miejsce- Maurycy De Ville, II miejsce- Kacper Wojcieszczak, III miejsce- Dariusz Mandryk
  • Techniki specjalne chłopcy: I miejsce- Szymon Włodarczyk, II miejsce- Kacper Wojcieszczak, III miejsce- Miłosz Lemiowski
  • Pointfighting chłopcy: I miejsce-Maurycy De Ville, II miejsce- Szymon Włodarczyk, III miejsce- Antoni Garbień

KATEGORIA KADECI STARSI:

  • Techniki specjalne oraz w kategorii poinfighting dziewczęta: I miejsce- Alicja Kucia, II miejsce- Nikola Mentel, III miejsce- Jaroslava Kozylieva
  • Techniki specjalne oraz w kategorii pointfighing chłopcy: I miejsce- Łukasz Romański, II miejsce- Bartosz Malczewski, III miejsce- Franciszek Kominiak

Gratulujemy zwycięzcom, wszystkim uczestnikom i organizatorom!

Więcej zdjęć na stronie Wielicko-Gdowskiej Szkoły Walki PRIME



Najnowsze artykuły

Informacje 21 czerwca 2024

Weekendowe propozycje

Informacje 21 czerwca 2024

Apel o racjonalne korzystanie z wody