Weekend pełen atrakcji dla najmłodszych

InformacjeKultura 11 czerwca 2024

W drugi czerwcowy weekend odbyły się w naszych sołectwach kolejne wydarzenia  z okazji Dnia Dziecka.

  • W sobotę, 8 czerwca przy remizie OSP Bilczyce odbył się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka, na który zaprosili druhowie OSP Bilczyce i panie z KGW Bilczyce. Na uczestników Pikniku czekało wiele atrakcji m.in. dmuchańce, wata cukrowa, popcorn, występ dzieci ze Szkoły Podstawowej w Bilczycach, występ gwiazdy wieczoru Kabaretu z Konopi, a piknik zakończono zabawą taneczną z zespołem Ritmo.
  • W tym samym czasie, w Szkole Podstawowej w Wiatowicach odbywał się Piknik Sportowy. Organizatorzy zadbali o wiele atrakcji: bańki mydlane, dmuchańce, gry terenowe oraz malowanie twarzy. W organizację wydarzenia włączyła się OSP Wiatowice, które dla najmłodszych mieszkańców Wiatowic przygotowało baloniki wodne oraz zabawę w pianie.
  • Najmłodsi mieszkańcy Zagórzan świętowali w niedzielę, 9 czerwca. Organizatorzy- KGW i OSP w Zagórzanach gmina Gdów przygotowali dla maluchów dmuchańce, animacje,  proszki holly, malowanie twarzy, czy losy z nagrodami.
  • Również w niedzielę, 9 czerwca na Piknik strażacki z okazji Dnia Dziecka zaprosili druhowie Ochotnicza Straż Pożarna Gdów. Na uczestników czekało: malowanie twarzy, popcorn, ogródek strażacki, dmuchańce, czy prezentacja sprzętu i umundurowania. 

W Piknikach udział wzięli: Wójt Gminy Gdów Zbigniew Wojas, Zastępca Wójta Gminy Gdów Grzegorz Piętak oraz Sekretarz Bożena Malarczyk.

Serdecznie gratulujemy organizacjom zaangażowania 

Gmina Gdów wsparła wydarzenia w Bilczycach, Zagórzanach oraz Gdowie.Najnowsze artykuły

InformacjeOświataInwestycje i infrastruktura 17 lipca 2024

Podglądamy rozbudowę Szkoły Podstawowej w Bilczycach