• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.
Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Monday, 6 August 2018 r., Inwestycje

  Inwestycje z dofinansowaniem

  Zakład Gospodarki Komunalnej w Gdowie Sp. z o.o. pozyskał kolejne dofinansowanie zewnętrzne. Tym razem na budowę zbiornika wyrównawczego w Gdowie oraz budowę odcinka sieci kanalizacji sanitarnej przy ul. Wygon.

  Dofinansowanie pochodzi z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 (Działanie 5.3 Ochrona zasobów wodnych, poddziałanie 5.3.2 Gospodarka wodno-kanalizacyjna). Zakres inwestycji będzie obejmował budowę zbiornika wyrównawczego o pojemności V=250m3 wraz z infrastrukturą techniczną na terenie Stacji Uzdatniania Wody w Gdowie oraz budowę odcinka sieci kanalizacji sanitarnej przy ulicy Wygon. Będzie to kontynuacja działań prowadzonych przez ZGK związanych z modernizacją istniejącej infrastruktury wodociągowej oraz wyposażania aglomeracji Gdów w niezbędną infrastrukturę sieci sanitarnej. Całkowita wartość projektu: 962 434,69 zł. Wartość dofinansowania: 665.097,14zł.

Galeria

Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05