• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.
Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Monday, 12 March 2018 r., Kultura

  Jubileusz KGW Kunice

  Koło Gospodyń Wiejskich z Kunic 1 grudnia świętowało 60-lecie swojej działalności.

  Spotkanie rozpoczęło się od występu młodzieży szkolnej z Winiar. Następnie przewodnicząca Koła Pani Franciszka Wołek odczytała sprawozdanie z działalności swego ugrupowania. Jubilatki od swych gości przyjęły gratulacje, życzenia, a także kwiaty i upominki. Nie zabrakło odznaczeń oraz podziękowań za lata bezinteresownej pracy. Wręczono listy gratulacyjne dla wszystkich byłych i obecnych członkiń Koła oraz Medale ,,Order Serca Matkom Wsi".

  Zdrowia, siły do dalszej pracy na rzecz lokalnego środowiska i wszelkiej pomyślności życzyli Jubilatkom m.in Maria Łakoma –Przewodnicząca Wojewódzkiej Rady KGW, Adam Kociołek- Starosta Wielicki, Zbigniew Wojas -Wójt Gminy Gdów, Katarzyna Lisowska- skarbnik Gminy Gdów, Stanisław Stawarz – Prezes Gminnego Związku Kółek i Organizacji Rolniczych, Maria Mleczko – Przewodnicząca Gminnej Rady KGW w Gdowie, Stanisława Martyka- Wiceprzewodnicząca Gminnej Rady KGW, Wioleta Chmiela- Dyrektor Centrum Kultury w Gdowie, Tomasz Miszczyk- kierownik Referatu Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska, Marcin Ciężarek- radny Gminy Gdów, Beata Kramarska – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Winiarach oraz koleżanki z KGW z terenu gminy Gdów i zaprzyjaźnieni druhowie OSP Kunic.

  Centrum Kultury w Gdowie

Galeria

Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05