• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.
Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Tuesday, 6 November 2018 r., Kultura

  Koncertowo i z humorem

  10 czerwca gościliśmy w Gminnej Hali Sportowej dwóch znakomitych pianistów - showmanów Czesława Majewskiego i Janusza Tylmana, znanych szerszej publiczności z popularnego programu telewizyjnego „Śpiewające Fortepiany”.

  Towarzyszył im zespół instrumentalny „Malina Kowalewski Band”  w składzie: Monika Szulińska - ksylofon, instrumenty perkusyjne,  Wojciech Malina Kowalewski - perkusja, bas, Adam Zając – skrzypce, Mirosław Romejko - saksofon, klarnet, flet oraz wokaliści: Joanna Stefańska-Matraszek – sopran i Ireneusz Miczka –baryton.

  Koncert znakomicie połączył klasykę i rozrywkę, doprawiony anegdotą i humorem sprawiał, że publiczność bawiła się znakomicie, a Artyści zmuszeni byli bisować dwukrotnie. Odśpiewany wspólnie z rozbawioną gdowską publicznością na zakończenie utwór z operetki „Wesoła Wdówka” „Usta milczą dusza śpiewa” sprawił, że artyści nazwali go humorystycznie „Wesołą Gdówką”.

  Serdecznie dziękujemy wszystkim Państwu, którzy pomimo długich oczekiwań i zmian, które z przyczyn niezależnych od Organizatorów musieliśmy wprowadzić, są dzisiaj z nami i wspierają Centrum Kultury w Gdowie – powiedziała pani Dyrektor po oficjalnym powitaniu artystów i gości.

  Dziękujemy również za wsparcie Ochotniczej Straży Pożarnej z Gdowa.

  Centrum Kultury w Gdowie

  FOTORELACJA

Galeria

Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05