Wigilijne spotkanie w Czyżowie

InformacjeKultura 20 grudnia 2022

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym w wielu sołectwach i organizacjach odbywają się spotkania wigilijne. W ostatnią sobotę takie spotkanie odbyło się w Czyżowie z udziałem Koła Gospodyń Wiejskich, Rady Sołeckiej i działającej w Czyżowie filii gdowskiego Uniwersytetu III Wieku.

W spotkaniu wzięli udział: Wójt Gminy Gdów Zbigniew Wojas, ks. proboszcz senior Stanisław Maroszek i ks. katecheta Jan Jakubiec, radny Jerzy Badura, kierownik gdowskiego Uniwersytetu III Wieku Edyta Trojańska-Urbanik oraz pan Wojciech Biernat.

Wspólne spotkanie uświetnili Seniorzy, którzy pod kierunkiem pani Elżbiety Wróbel zaprezentowali wspaniały występ kolędniczy.

Warto dodać, iż działająca już ponad 5 lat filia gdowskiego  UTW w Czyżowie to ponad 20 aktywnie działających Seniorów, którzy szczególnie upodobali sobie zajęcia muzyczne, dzięki czemu grupa bierze udział w m.in. przeglądach kolęd i pastorałek i występuje zarówno w swojej miejscowości, jak i na terenie naszej gminy.Najnowsze artykuły

Informacje 22 lipca 2024

KOMUNIKAT

InformacjeInwestycje i infrastruktura 19 lipca 2024

Trwa termomodernizacja budynku Centrum Kultury w Gdowie