• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.

Kalendarium gminne

Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Wednesday, 5 June 2019 r., Kultura

  “Mój Rynek” już otwarty

  W niedzielę 5 maja 2019 r. otwarto oficjalne targowisko „Mój Rynek”.

  Na początku spotkania Pani Dyrektor Centrum Kultury Wioleta Chmiela przywitała licznie zgromadzonych gości:  kupujących i sprzedających. Do symbolicznego przecięcia wstęgi zaproszono: Wójta Gminy Gdów Zbigniewa Wojasa, Przewodniczącego Rady Gminy Tadeusza Ciężarka, Marię Mleczko Przewodniczącą Gminnej Rady Kół Gospodyń Wiejskich, sołtysa Gdowa Zbigniewa Gumułkę, reprezentantkę Zespołu Tańca i Śpiewu Małe Zręczyce oraz ks. Tomasza Jajecznicę, który uroczyście poświęcił nowy obiekt.  Gospodarz Gminy powiedział kilka słów o inwestycji i zaprosił wszystkich do częstego korzystania z targowiska oraz stref rekreacyjnych na Zarabiu.

  Swoje produkty zaprezentowały Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z naszej gminy. Można było zakupić m.in chleb wiejski, smalczyk, wiejskie masło i jajka, paszteciki drobiowe, grochówkę pierzchowską, produkty z kaszy jaglanej oraz przeróżne ciastka i ciasteczka a także bezalkoholowe nalewki. Od lokalnych producentów można było zakupić pomidory, miody a także sadzonki kwiatów. Swe stoiska miała także pracownia hafciarska oraz grupa artystyczna Gdów-Art.

  Dzieci chętnie uczestniczyły w przygotowanych warsztatach artystycznych oraz florystycznych.  Na scenie wystąpił Zespół Tańca i Śpiewu „Małe Zręczyce”, Zespół Ludowy „Mali Gdowianie”, Przedszkolaki z Gdowa- grupa Skrzaty, oraz „Klub Seniora”.

  O kolejnych wydarzeniach na targowisku będziemy informować na naszych stronach, a tymczasem zapraszamy do oglądnięcia fotorelacji z niedzielnego wydarzenia.

  Centrum Kultury w Gdowie

  FOTORELACJA
  zdj. Artur Kasprzyk

Galeria

Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05