• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.

Kalendarium gminne

Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Monday, 20 May 2019 r., Informacje

  „Mój Rynek” stawia swoje pierwsze kroki

  Sobota była dniem, w którym targowisko „Mój Rynek” rozpoczęło swoją regularną działalność. Początki zwykle bywają trudne, jednak pierwszy targ w nowym miejscu i nowej formule przypadł do gustu zarówno kupującym i sprzedającym. Oby tak dalej!

  W pierwszym dniu działalności sprzedający oferowali m.in. pomidory, miody, sadzonki kwiatów i lawendy, ręcznie robioną biżuterię, a koła gospodyń wiejskich przygotowały wiejskie chleby, jajka, domowe wypieki i inne specjały. Towary w większości znalazły swoich nabywców, a zarówno kupujący jak i sprzedający chwali ideę powstania tego miejsca.

  Pierwsze doświadczenia pokazują, że kupujący szukają na targowisku produktów z lokalnych gospodarstw, dlatego będziemy zabiegali, aby z tygodnia na tydzień pojawiał się tu bogatszy asortyment oferowany przez okolicznych gospodarstw, ogrodów, pasiek, plantacji czy upraw. Do współpracy zapraszamy naszych rolników, sadowników, ogrodników, plantatorów warzyw czy kwiatów, pszczelarzy, gospodynie, przetwórców czy drobnych rzemieślników.

  Kupców i sprzedawców zapraszamy na kolejny targ już w najbliższą sobotę. Start o godz. 8:00.

Galeria

Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05