• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.
Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Wednesday, 19 June 2019 r., Oświata

  Niech żyją wakacje!

  Na ostatni szkolny dzwonek uczniowie czekali z utęsknieniem. Po całorocznych trudach wreszcie nadszedł dla nich czas odpoczynku i regeneracji sił. Zanim jednak odebrali szkolne świadectwa należały się im słowa uznania i gratulacji.

  W tym roku szklone mury opuścili ostatni absolwenci klas gimnazjalnych w Gdowie i Niegowici. Razem z nimi byli uczniowie klas ósmych, którzy również kończą edukację w swoich szkołach i od września będą konturować naukę w szkołach średnich. Najlepsi, za wypracowane wyniki i osiągnięcia naukowe, tradycyjnie zostali wyróżnieni – nagrodą wójta, przewodniczącego rady gminy, dyrektora szkoły, rady pedagogicznej czy rady rodziców. Ich nazwiska zostały także zapisane w złotych księgach szkół. Młodzież  żegnali nauczyciele, pracownicy szkół, przedstawiciele władz lokalnych oraz rodzice. Spotkania były okazją do nagrodzenia najlepszych uczniów, a także pożegnania odchodzących nauczycieli i pracowników.

  Fotografie z uroczystych apeli w Gdowie i Niegowici.

Galeria

Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05