• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.

Kalendarium gminne

Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Saturday, 11 May 2019 r., Informacje

  Niegowić - kanalizacja i nowy asfalt

  Zakład Gospodarki Komunalnej w Gdowie Sp. z o. o. wykonuje dwa odcinki głównych kolektorów sanitarnych PVC w centrum Niegowici. Następnie droga w tym miejscu będzie wyremontowana i zostanie położony nowy asfalt.

  Dwa odcinki kolektorów (o łącznej długości ponad 200m i średnicy 200 mm) przebiegające w drodze przy kościele w stronę cmentarza umożliwią podłączenie posesji usytuowanych w centrum miejscowości. Wraz z kolektorami realizowane są odcinki rurociągów PVC o średnicy 160 mm umożliwiające w kolejnym etapie robót wykonanie indywidualnych przyłączy kanalizacyjnych. Zadanie o wartości około 80 000,00 zł realizowane jest ze środków własnych Zakład Gospodarki Komunalnej w Gdowie Sp. z o. o.

  Ponadto, do końca listopada br. w okolicy kościoła w Niegowici zostanie wyremontowana droga na odcinku około 360m. Prace będzie realizowało Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna z Dębicy. Wartość robót to 137 818,77zł.

Galeria

Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05