• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.
Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Monday, 7 October 2019 r., Turystyka

  Obejrzyj film „Raba - rzeka dzieciństwa”

  Tym, którzy przegapili emisje telewizyjne filmu dokumentalnego pt. „Raba - rzeka dzieciństwa” podpowiadamy, gdzie jeszcze można go zobaczyć. Zapraszamy do obejrzenia.

  „Raba - rzeka dzieciństwa” to sentymentalna podróż w czasy radosnego i pełnego przygód dzieciństwa nad wodą; to opowieść mieszkańców Gdowa i okolic oraz wypoczywających tu gości o krainie dzieciństwa, do której każdy z nas wraca, a także o wspomnieniach - w tym przypadku - zanurzonych niemal dosłownie w nurcie jednej z najpiękniejszych polskich rzek.

  FILM

  Film powstał w ramach programu Filmoteka Małopolska, którego celem jest utrwalenie w postaci filmów dokumentalnych i notacji filmowych, wydarzeń, miejsc i ludzi związanych z Małopolską. Konkurs wspiera powstawanie filmów dokumentalnych oraz notacji filmowych w dwóch kategoriach: „Małopolska dawniej” oraz „Małopolska dziś”. W ramach kategorii „Małopolska dawniej” powstają filmy i notacje mające w założeniu ocalenie od zapomnienia i upamiętnienie miejsc oraz wydarzeń, w szczególności związanych z dziedzictwem kulturowym, a także rocznic historycznych, postaci związanych z Małopolską osób jednoznacznie utożsamianych z regionem Małopolski. Kategoria „Małopolska dziś” odnosi się do filmów dokumentalnych oraz notacji filmowych prezentujących aktualne wydarzenia kulturalne oraz istotne zdarzenia o charakterze społecznym i historycznym, życie mieszkańców Małopolski, filmy o ludziach, którzy swoim życiem, swoją postawą utożsamiają się z Małopolską. Organizatorem konkursu jest Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

Galeria

Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05