Międzyszkolny Konkurs "Święty Jan Paweł II - Nasz Wielki Patron"

InformacjeOświata 24 października 2022

21 października w Szkole Podstawowej w Niegowici miał miejsce finał XIII Międzyszkolnego konkursu ,,Święty Jan Paweł II - Nasz Wielki Patron".

Konkurs papieski był zorganizowany dla uczniów klas IV, V i VI szkół podstawowych z terenu Gminy Gdów. Celem tego wydarzenie było sprawdzenia wiedzy o Papieżu Janie Pawle II -patronie szkoły w Niegowici. Konkurs składał się z kilku etapów, po których przejściu, uczestnicy, którzy uzyskali najwięcej punktów, mieli okazje powalczyć o główne nagrody w finale. Ostatni etap był przeprowadzony w formie teleturnieju „1 z 10”, w którym  uczestnicy odpowiadali na pytania związane z  życiem i działalnością ks. Karola Wojtyły. Nie zabrakło również występów artystycznych, przygotowanych przez uczniów SP w Niegowici.

Wyniki konkursu:

  • I miejsce -  Emilia Fąfara, uczennica VI klasy w Pierzchowie.
  • II miejsce  - Wiktoria Lisowska, uczennica Vb klasy w Niegowici.
  • III miejsce - Lena Stachnik, uczennica VI klasy w Wiatowicach.


Nagrody dla zwycięzców wręczył Zastępca Wójta Gminy Gdów – Grzegorz Piętak. Wszyscy uczniowie, którzy dostali się do finału, otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodycze. Gratulujemy zwycięzcom oraz organizatorom pięknej inicjatywy.Najnowsze artykuły

InformacjeKultura 22 lutego 2024

178. rocznica bitwy pod Gdowem

InformacjeInwestycje i infrastruktura 22 lutego 2024

Trwa montaż instalacji fotowoltaicznych