Narada dyrektorów szkół z podziękowaniami

InformacjeOświata 15 czerwca 2022

14 czerwca w Urzędzie Gminy Gdów, z udziałem Wójta Gminy Gdów Zbigniewa Wojasa, Zastępcy Wójta Grzegorza Piętaka, pani Skarbnik Katarzyny Lisowskiej  i dyrektor Gminnego Centrum Obługi Oświaty Julity Natkaniec, odbyło się spotkanie dyrektorów szkół z terenu Gminy Gdów z okazji zakończenia roku szkolnego. 

Oprócz podsumowań, spotkanie było okazją do podziękowań dla dyrektorów kończących pełnienie swoich funkcji. Z tej okazji Wójt Gminy Gdów złożył serdeczne podziękowania na ręce pani Elżbiety Średniawy, dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Jaroszówce, która po 41 latach pracy pedagogicznej, w tym 16 latach pracy na stanowisku nauczyciela i 25 latach pełnienia funkcji dyrektora Szkoły Podstawowej w Jaroszówce, przeszła na emeryturę.

Ponadto, podziękowania skierowano również do pani Beaty Kramarskiej- dyrektor Szkoły Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej w Winiarach i pani dyrektor Szkoły Podstawowej  im. Świętej Kingi w Książnicach Agnieszki- Partyki-Wiej, które odeszły ze stanowisk dyrektorskich w związku z zakończeniem okresu pełnienia swych obowiązków. 

W dalszej części narady dyrektorów odbyło się wręczenie listów gratulacyjnych z powołaniami na funkcje dyrektorów w związku z przeprowadzonych konkursami.

W wyniku konkursów swoją pracę na stanowisku dyrektorskim kontynuują: pani dyrektor Małgorzata Dymek w Szkole Podstawowej  w Niegowici, pan dyrektor Grzegorz Dziedzic w Szkole Podstawowej w Marszowicach, pan dyrektor Ryszard Micek w Szkole Podstawowej w Zręczycach. Natomiast od  1 lipca w Szkole Podstawowej w Książnicach stanowisko dyrektora pełnił będzie pan Mateusz Dylawerski.

Wkrótce pojawi się informacja o nowych dyrektorach szkół podstawowych w Jaroszówce i Winiarach, którzy obejmą nowe stanowisko już od 1 września.Najnowsze artykuły