• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.
Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Saturday, 10 November 2018 r., Inwestycje

  Piąta siłownia plenerowa

  Teren przy Gminnej Hali Sportowej i kompleksie sportowym ORLIK w Gdowie to kolejne, miejsce w którym w tym roku została urządzona siłownia zewnętrzna. Zadanie współfinansowane było funduszy pozyskanych z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

  Zadanie obejmowało budowę ogólnodostępnej, wielofunkcyjnej, plenerowej przestrzeni aktywności sportowo-rekreacyjnej, skierowanej do różnych grup wiekowych. Siłownia wyposażona jest w następujące urządzenia - rowerek, orbitrek, biegacz, wioślarz, wahadło/twister, stepper/prasa nożna, motyl A/wyciąg górny, prasa ręczna dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ponadto, zamontowano stół do gry w szachy/warcaby oraz małą architekturę tj. ławki, kosze na śmieci, stojak na rowery…

  Podobne miejsce zostało urządzone w tym roku także w Niegowici. Koszt projektu pn. „Urządzenie Otwartej Strefy Aktywności na działce nr 1396/2 w Gdowie, gm. Gdów oraz urządzenia Otwartej Strefy Aktywności na działkach nr 384/2, 387/2 w Niegowici, gm. Gdów” wyniósł ponad 75 000,00zł. Zadanie współfinansowane było z „Programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym – Otwarte Strefy Aktywności (OSA) EDYCJA 2018". Wykonawca: Stameco Sp. z o.o., ul. Kopernika 15 B, 34-600 Limanowa.

Galeria

Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05