• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.

Kalendarium gminne

Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Saturday, 9 March 2019 r., Kultura

  Piękny Jubileusz KGW w Zagórzanach

  30 sierpnia 2019 Koło Gospodyń Wiejskich w Zagórzanach obchodziło 60-lecie. Jubileusz zorganizowano w Domu Strażaka.

  Piątkowa impreza zgromadziła wielu szanowanych gości. Do Zagórzan przybyli m.in. pan Kazimierz Barczyk- Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Małopolskiego wraz z małżonką, pan Adam Kociołek- Starosta Wielicki,  pan Zbigniew Wojas – Wójt Gminy Gdów, pan Jan Przybylski- Wójt Zagórzan w gminie Gorlice, pan Jacek Kołodziejczyk- Radny Zagórzan w gminie Gorlice. Na spotkaniu obecni byli również przedstawiciele Wojewódzkiego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Krakowie – pan Andrzej Harężlak – Prezes oraz pan Bogdan Laskosz- Wiceprezes.

  Po uroczystym obiedzie oraz torcie ufundowanym przez Państwa Barczyków odbyła się część oficjalna. Zaproszeni goście gratulowali kolejnego jubileuszu i życzyli zdrowia oraz satysfakcji z pracy społecznej.

  Podczas Jubileuszu paniom z KGW w Zagórzanach zostały wręczone listy gratulacyjne oraz medale "Ordery Serca Matkom Wsi". To wspaniałe wyróżnienie otrzymały Panie: Grażyna Gałczyńska, Stanisława Kowalik, Czesława Natanek, Marta Natanek, Irena Obrał, Aleksandra Pacek, Emilia Pacek, Janina Ruman, Stanisława Wojtas.

  Zakończenie części oficjalnej uwieńczył wspaniały występ Jubilatek.

  Centrum Kultury w Gdowie

  FOTORELACJA

Galeria

Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05