• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.

Kalendarium gminne

Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Friday, 16 October 2020 r., Informacje

  Powszechny Spis Rolny 2020 - 20% gospodarstw spisanych

  Jesteśmy już na półmetku okresu zbierania danych w ramach Powszechnego Spisu Rolnego 2020, a w Gminie Gdów zostało spisanych jedynie 20% gospodarstw rolnych zobowiązanych do spisania się.

  Apelujemy do rolników, aby nie czekając na telefon czy wizytę rachmistrza sami się spisali poprzez internet, wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej GUS  https://spisrolny.gov.pl. W dobie epidemii jest to najbezpieczniejsza i najwygodniejsza metoda.

  Samemu można się również spisać dzwoniąc na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99 wew. 1, wybierając opcję „Spisz się przez telefon”. Dzwoniąc na ten numer mogą Państwo również sprawdzić tożsamość rachmistrza spisowego.

  Od 1 października do pracy ruszyli również rachmistrze spisowi. Początkowo prowadząc wywiady wyłącznie przez telefon, natomiast obecnie mogą pracować również w terenie i prowadzić wywiady bezpośrednie. W przypadku wizyty rachmistrza, ci z Państwa, którzy z obawy o zdrowie nie chcą bezpośredniego kontaktu z rachmistrzem, mogą odmówić przeprowadzenia spisu w takiej formie. Nie zwalania to jednak z obowiązku spisania się. Wówczas należy się spisać innymi dostępnymi metodami.

  Uwaga! 

  Jeżeli wyświetli Ci się numer 22 279 99 99 lub 22 666 66 62, odbierz, to dzwoni do Ciebie Twój rachmistrz spisowy. Rachmistrze spisowi zostali wyposażeni w smatfony, posiadające indywidualny numer telefonu, jednakże gdy dzwonią, adresatom wyświetla się jeden z powyższych numerów, a dochodzą do nas informacje, że ludzie nie odbierają telefonów, myśląc że to kolejny akwizytor.

  Wszystkie pozyskane w czasie spisu dane podlegają bezwzględnej ochronie na zasadach określonych w art. 10 ustawy z dnia 29 czerwca 1995 r. o statystyce publicznej (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 649, z późn. zm.). Zapewniamy, że Państwa dane osobowe i dane o gospodarstwie są prawnie chronione i objęte tajemnicą statystyczną.

  W związku z małym procentem spisanych gospodarstw w stosunku do upływu czasu prosimy również instytucje, organizacje z terenu gminy Gdów,  prasę lokalną, jak również osoby prywatne o pomoc w promocji spisu poprzez udostępnianie na swoich stronach internetowych czy profilach społecznościowych informacji na temat Spisu zamieszczanych na stronie internetowej Gminy Gdów czy na jej profilu społecznościowym. 

Galeria

Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05