• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.
Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Monday, 2 March 2020 r., Informacje

  Razem dla Marysi!

  Imponujący wynik akcji "Przedsiębiorcy #Razem dla Marysi”. Symboliczny czek został przekazany w Gminnej Hali Sportowej podczas piłkarskiego turnieju charytatywnego. Podziękowania i gratulacje. Jesteście WIELCY!

  Wczoraj w Gminnej Hali Sportowej emocje sięgały zenitu. W piłkarskie szranki stanęły zespoły Zielonych Niegowić (dwie drużyny), Gdovii Gdów (dwie drużyny), Gryf Wiatowice, Team Miąsko, a także goście z Northstar Miechów. Gospodarze, czyli pierwsza drużyna Gdovii Gdów, nie dali szans gościom i puchar trafił w ich ręce.

  W tym turnieju jednak nie sportowa rywalizacja była najistotniejsza. Ważniejszy był szczytny cel, jaki przyświecał organizatorom, zawodnikom i kibicom. Chodziło przede wszystkim o pomoc dla rocznej Marysi Miąsko z Kwapinki, która na leczenie potrzebuje ponad 8 mln. zł.

  Na portalu siepomaga.pl nasi przedsiębiorcy utworzyli specjalną skarbonkę „Przedsiębiorcy #razemdlaMarysi”. Inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem, a w pomoc włączyło się mnóstwo osób i firm. W czasie wczorajszego turnieju w Gminnej Hali Sportowej został podsumowany pierwszy etap zbiórki oraz nastąpiło wręczenie symbolicznego czeku na ręce taty Marysi na kwotę 24 155zł.

  Relacja na stronach Centrum Kultury w Gdowie

Galeria

Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05