• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.

Kalendarium gminne

Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Monday, 21 September 2020 r., Kultura

  Spotkanie ze znanymi aktorami teatralnymi

  W piątek w Bilczycach odbyło się spotkanie ze znanymi aktorami: Magdaleną Walach i Krzysztofem Bochenkiem.

  W piątek w remizie OSP w Bilczycach odbyło się niezwykłe spotkanie ze znanymi aktorami. Na początku  podsumowano i opowiedziano o etapach realizacji zadania pn. "Poznaj Magię Teatru". Wręczono również podziękowania dla pań z Kół Gospodyń Wiejskich, które w sposób szczególny angażowały się w realizację projektu. Następnie na scenę zaproszono Magdalenę Walach i Krzysztofa Bochenka. Aktorzy związani są z Teatrem Bagatela, w którym pracują już od wielu lat. Jednak ich udział można także zauważyć w znanych produkcjach filmowych, a także w serialach. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się więcej o tym jak naprawdę wygląda praca aktora oraz jakie są jej wady i zalety. Poznano również tajniki pracy na planie filmowym. Aktorzy chętnie odpowiadali na wszystkie pytania uczestników, a pytano m.in. o to czy wolą grać w dramacie czy komedii, czy pamiętają swoją pierwszą rolę, a także co najbardziej lubią w swojej pracy? Na zakończenie aktorzy zaprosili zgromadzonych do wspólnych zdjęć i rozdali autografy.

  Był to ostatni etap realizacji zadania pn. „Poznaj Magię Teatru w ramach projektu Kultura Dostępna 2020, które dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

  FOTORELACJA


  Centrum Kultury w Gdowie

Galeria

Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05