• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.
Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Tuesday, 11 July 2017 r., Informacje

  Święto Niepodległości

  Wójt Zbigniew Wojas serdecznie zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w obchodach Święta Niepodległości, które odbędą się w Niegowici i Gdowie. Ponadto, uczniowie z Pierzchowa zapraszają na wieczornicę patriotyczną.

  Program uroczystości 11 listopada w Niegowici:

  10:00 – Msza Święta w Kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Niegowici,

  następnie przemarsz do Kwatery Żołnierskiej na cmentarzu parafialnym, złożenie kwiatów i zapalenie zniczy, przemówienia okolicznościowe, powrót do pomnika księdza Karola Wojtyły i wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych

  Program uroczystości 11 listopada w Gdowie:

  12:30 – Msza Święta w Sanktuarium pw. Narodzenia NMP w Gdowie,

  następnie przemarsz na gdowski Rynek, złożenie kwiatów i zapalenie zniczy przed Pomnikiem Pamięci, przemówienia okolicznościowe, koncert Reprezentacyjnej Orkiestry Dętej Gminy Gdów, przejście do Centrum Kultury – cześć artystyczna z udziałem chóru Tutte le Corde oraz laureatów III Gminnego Konkursu Pieśni Patriotycznej, wernisaż wystawy fotograficznej "Gmina Gdów w obiektywie", wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.

  Wieczornica patriotyczna w Pierzchowie

  Społeczność Szkoły Podstawowej im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego w Pierzchowie zaprasza wieczornicę patriotyczną z okazji Święta Niepodległości, która odbędzie się 09 listopada o godz. 17:30 w sali gimnastycznej.

Galeria

Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05