• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.
Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Saturday, 9 June 2018 r., Sport

  UKS „Gryf Gdów” na Stadionie Narodowym

  Pierwszego września na PGE Narodowym byliśmy świadkami prawdziwego, pingpongowego show. Na płycie areny rozłożono aż 100 stołów do tenisa. W tym dniu nie mogło zabraknąć tam także tenisistów z UKS „Gryf Gdów”.

  W programie imprezy znalazły się m.in. mecze tenisowych gwiazd i pokazy pingpongowych tricków w wykonaniu Lucjana Błaszczyka. Błaszczyk na PGE Narodowym zakończył bogatą karierę zawodniczą. Fanom, wraz z kolegami po fachu, zawodnik zaprezentował pokaz efektownych sztuczek i grał w ping-ponga chociażby przy użyciu żelazka. Oprócz Błaszczyka na PGE Narodowym pojawili się też inni znakomici gracze. Wśród nich m.in. Władimir Samsonow czy Werner Schlager.

  Podczas wydarzenia odbył się także turniej dziewcząt i chłopców w sześciu kategoriach wiekowych oraz turniej open. Zwycięzcą turnieju w kategorii młodzików został Kacper Turecki. Z kolei Aleksandra Guzik zajęła 2 miejsce w kategorii młodziczek. Konrad Wcisło, Jakub Turecki oraz Adrian Garycki zajęli miejsca poza pierwszą ósemką.

  Gratulujemy!

Galeria

Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05