• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.
Sprawdź dowód: Możesz sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Sunday, 8 July 2018 r., Sport

  Wszystko co dobre, szybko się kończy

  W weekend zakończyło się dwutygodniowe zgrupowanie szkoleniowe Kadry Wojewódzkiej Tenisa Stołowego odbywające się w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie. Sportowców pożegnał m.in. nasz gminny Gryfik.

  Od 21 lipca Gminna Hala Sportowa w Gdowie była bazą szkoleniową dla młodych tenisistów z całej Małopolski. Młodzież w ramach treningów korzystała również z kompleksu boisk sportowych, a także jeździła na zajęcia do krytej pływalni w Wieliczce i na siłownię. Obóz finansowany był ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki, a także z wpłat rodziców uczestników.

  W ostatnich dniach zgrupowania sportowców odwiedzili m.in. Wójt Gminy Zbigniew Wojas oraz Dyrektor Centrum Kultury w Gdowie Wioleta Chmiela. Towarzyszył im Gryfik, który okazał się niemałą niespodzianką dla naszych gości. Gospodarz gminy podziękował trenerom klubu UKS Gryf Gdów za zainicjowanie pomysłu zorganizowania obozu kadry wojewódzkiej tenisa stołowego właśnie w Gdowie oraz zaprosił uczestników szkolenia do odwiedzania naszej gminy i udziału w zawodach sportowych odbywających się w naszej Hali. Młodzież otrzymała pamiątkowe czapki oraz na zakończenie mogła "przybić piątkę" Gryfikowi.

Galeria

Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05