VI Międzynarodowe Grand Prix Małopolski w Boksie 2022

Serdecznie zapraszamy na VI Międzynarodowe Grand Prix Małopolski w Boksie 2022 - "Małopolska Na Sportowo" - pod patronatem Wójta Gminy Gdów, które rozpocznie się w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie o godzinie 12.00.

Zachęcamy do kibicowania najlepszym bokserom! Zarówno dla zawodników jak i kibiców Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji.

Do rywalizacji i kibicowania zawodnikom zaprasza Małopolski Związek Bokserski, który w tym roku świętuje 90-lecie istnienia oraz Gmina Gdów i Centrum Kultury w Gdowie.

W przerwach między walkami będzie można zobaczyć pokaz tańca nowoczesnego w wykonaniu grupy działającej przy Centrum Kultury w Gdowie oraz Studia Tańca Dance Omnia.

Ponadto podczas zawodów będzie można obejrzeć wernisaż obrazów Krzysztofa Paciork, których tematyką będzie oczywiście boks.

Grand Prix będzie także okazją do wsparcia mieszkanki Gdowa - Lidii Kwietniewskiej w jej walce z chorobą, gdyż w tym dniu Wolontariusze z Centrum Wolontariatu w Podolanach będą zbierać środki na neurorehabilitację Lidii.

Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

VI Międzynarodowe Grand Prix Małopolski w Boksie 2022