Rodzinny Festyn Siatkówki i Jubileuszowy Turniej Orlików

InformacjeSport 29 maja 2023

Piękna pogoda sprzyjała organizatorom plenerowych wydarzeń sportowych, jakie w miniony weekend przygotowało Stwarzyszenie RadwanSport i LKS Gdovia Gdów.

W sobotę 27 maja, na Stefach Rekreacji w Gdowie odbył się Rodzinny Festyn Siatkówki zorgnizowany przez Stwarzyszenie Sportowe RadwanSport. W plenerowym, integracyjnym wydarzeniu wzięło udział blisko 300 osób, z których  każdy mógł uczestniczyć w wielu przygotowanych konkurencjach. Najmłodsi uczestnicy wraz z rodzicami wzięli udział w konkurencjach sportowych, starsze dzieci wraz z rodzicami rozegrały „rodzinny turniej dwójek”, a najstarsze dzieci wzięły udział w turnieju „trójek mieszanych” oraz „plażowym turnieju czwórek”.

W niedzielę 28 maja, na boisku Sportowym LKS Gdovia Gdów, w ramach obchodzonego Jubileuszu 100-lecia Klubu odbył się Jubileuszowy Turniej Orlików. Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, wydarzeniu towarzyszyły atrakcje dla najmłodszych- dmuchańce, kucyki, siatkonoga, a wszyscy biorący udział w Turnieju zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami.

Zarówno Rodzinny Festyn Siatkówki, jak i Jubileuszowy Turniej Orlików wpierała w organizacji Gmina Gdów. Gratulujemy organizacjom zaangażowania, sportowych emocji i wspaniałej, rodzinnej atmosfery.

 Najnowsze artykuły