• Witamy na stronie gminy Gdów

  Tutaj znajdziesz informacje m.in. o historii, turystyce, inwestycjach i aktualnych wydarzeniach.
  Dowiedz się więcej o naszej gminie.
 • SMSowy System Ostrzegania

  Jeżeli chcesz otrzymywać za darmo na swoją komórkę komunikaty ostrzegawcze, zapisz się do naszego systemu.
 • Dla turysty

  Poczytaj o zabytkach i ciekawych miejscach, które warto odwiedzić będąc w gminie Gdów.
 • Panoramy 3D

  Malownicze krajobrazy, z których słynie gmina Gdów zachęcają do odwiedzenia tego zakątka Polski.
 • Mistrzowska gmina

  Gmina Gdów została laureatem I edycji konkursu Mistrzowska Gmina 2009/2010, którego celem jest wyłonienie najbardziej aktywnych gmin w Polsce.
Sprawdź dowód: Od 12 kwietnia 2013 roku można sprawdzić poprzez stronę www dostępność odbioru dowodu osobistego klikając tutaj
SMSowy System Ostrzegania: Dodaj swój numer i otrzymuj bezpłatnie ostrzeżenia, aby się dopisać kliknij tutaj.
Gmina Gdów ma swój profil na Facebook`u: Bądź na bieżąco z tym co dzieje się w naszej gminie i kliknij lubie to!
RSS

Aktualności

 • Spotkanie autorskie z Marią Stangret-Kantor Thursday, 25 August 2016 r., Kultura

  Spotkanie autorskie z Marią Stangret-Kantor

  27 sierpnia o 15:00 w Domu Twórczości Tadeusza Kantora i Marii Stangret w Hucisku w związku z publikacją tomu wspomnień „Malując progi” i otwarciem wystawy „ Zamieszkać z obrazami” odbędzie się spotkanie z autorką.
 • Wakacyjne remonty w placówkach oświatowych Wednesday, 24 August 2016 r., Informacje

  Wakacyjne remonty w placówkach oświatowych

  Okres wakacji to najlepszy czas na przeprowadzenie tego rodzaju prac. Jednak niektóre przedsięwzięcia były wykonane już wcześniej. Poniżej przedstawiamy informację o najważniejszych zadaniach realizowanych od początku 2016r.
 • Kino na leżakach w Gdowie Tuesday, 23 August 2016 r., Informacje

  Kino na leżakach w Gdowie

  Już w najbliższy weekend zapraszamy do kina plenerowego na gdowskie Zarabie. Piątkowy wieczór dedykujemy głównie najmłodszym, a w sobotę i niedzielę odbędą się projekcje kina polskiego i światowego.
 • "Tatarzy ze Stryszowej" zwyciężyli Monday, 22 August 2016 r., Informacje

  "Tatarzy ze Stryszowej" zwyciężyli

  Łącznie 13 witaczy stanęło w ostatnich tygodniach przy drogach w gminie Gdów. Ich autorzy wykazali się niezwykłą pomysłowością, talentem i pracowitością, dlatego komisja konkursowa podczas oceny miała nie lada wyzwanie.
 • Friday, 19 August 2016 r., Informacje

  ZAWIADOMIENIE

  Uprzejmie zawiadamiam, że na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy o samorządzie gminnym (Dz.U. z 2016 r. poz. 446) Przewodniczący Rady Gminy Gdów zwołuje XXIV Sesję Rady Gminy Gdów na dzień 25.08.2016 r. tj. czwartek o godz. 13:00 w budynku Urzędu Gminy Gdów (sala konferencyjna) z następującym porządkiem obrad:
 • Kontynuacja budowy chodnika w Zagórzanach Thursday, 18 August 2016 r.

  Kontynuacja budowy chodnika w Zagórzanach

  W wyniku przeprowadzonego przetargu nieograniczonego na budowę prawostronnego chodnika (długości 360 mb) wraz z kanalizacją deszczową przy drodze wojewódzkiej nr 966 w m. Zagórzany, stanowiącą kontynuację rozpoczętej w 2015 roku budowy chodnika, wyłoniono wykonawcę, którym jest Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych ,,Beskid", G.A. Duda Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie.
 • „Moja szansa na lepsze jutro bez przemocy” Saturday, 8 October 2016 r., Informacje

  „Moja szansa na lepsze jutro bez przemocy”

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdowie zaprasza kobiety do udziału w projekcie „Moja szansa na lepsze jutro bez przemocy” współfinansowanym przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie”
 • W Konkursie ,, Małopolskie Remizy 2016” dofinansowanie dla Remizy OSP w Winiarach. Saturday, 8 October 2016 r., Inwestycje

  W Konkursie ,, Małopolskie Remizy 2016” dofinansowanie dla Remizy OSP w Winiarach.

  5 sierpnia 2016 roku została podpisana umowa z Marszałkiem Województwa Małopolskiego na dofinansowanie na remont i modernizację Remizy OSP w Winiarach , ze strony OSP umowę odbierał Ryszard Łanoszka i Zbigniew Włodarczyk.
 • Krótka statystyka dotycząca programu ,,Rodzina 500 PLUS” w gminie Gdów Thursday, 8 September 2016 r., Informacje

  Krótka statystyka dotycząca programu ,,Rodzina 500 PLUS” w gminie Gdów

  Rządowy program „Rodzina 500 Plus” , realizowany oficjalnie od 1 kwietnia 2016 roku, ma za zadanie pomóc w wychowaniu dzieci poprzez przyznawanie świadczeń wychowawczych. Wypłacane pieniądze mają posłużyć jako częściowe pokrycie kosztów związanych z zaspokojeniem potrzeb życiowych oraz wychowaniem dziecka. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdowie przedstawia aktualne dane statystyczne dotyczące realizacji programu w naszej gminie :
 • Thursday, 8 September 2016 r.

  Walczymy o czyste powietrze w Gdowie.

  Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, a wraz z nim Gmina Gdów, prowadzi działania informacyjno – edukacyjne poświęcone dotacjom na wymianę starych pieców w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020.
Do góry Powrót
Gdów
Urząd Gminy w Gdowie
Rynek 40
32-420 Gdów

tel. 12 251 41 66
tel. 12 251 42 66
fax. 12 251 40 05