Biblioteczka na gdowskim PSZOK-u

Informacje 25 października 2023

W ostatnim na czasie na PSZOK-u w Gdowie została uruchomiona  mini biblioteczka. To inicjatywa Referatu Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska, który w ramach akcji dawania drugiego życia odpadom, promuje różnorodne metody podnoszenia świadomości Mieszkańców w zakresie segregacji odpadów.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż z dnia na dzień do biblioteczki na gdowskim PSZOK-u Mieszkańcy dostarczają książki, które już niebawem będą mogły służyć innym. Dziękujemy osobom, które do tej pory przywiozły już książki, dając im w ten sposób drugie życie. Mamy nadzieję, że w biblioteczce pojawi się jeszcze wiele ciekawych pozycji czytelniczych. Zachęcamy nadal Mieszkańców Gminy Gdów do przywożenia książek i przekazywania ich pracownikowi PSZOK-a. Wspólnie sprawmy, aby książki mogły ucieszyć jeszcze niejedne oczy -zachęcają pracownicy Referatu.

Prosimy o dostarczanie książek w dobrym stanie. Takich, które Państwo sami chcieliby zabrać w swoje ręce. Zachęcamy do dostarczania literatury dziecięcej, młodzieżowej, sensacyjnej, kryminalnej, itp. Można przywozić także poradniki, przewodniki, albumy. Sprawmy wspólnie, aby biblioteka na PSZOK-u dała drugie życie książkom, które niejednokrotnie zalegają zapomniane w naszych domach...Najnowsze artykuły

InformacjeKultura 22 lutego 2024

178. rocznica bitwy pod Gdowem

InformacjeInwestycje i infrastruktura 22 lutego 2024

Trwa montaż instalacji fotowoltaicznych