Delikatesy Market Point w Gdowie otwarte

Informacje 19 października 2023

Punktualnie o 10.00 pierwsi klienci mogli dziś zrobić zakupy w nowo otwartym sklepie Market Point w Gdowie przy rondzie na ul. Bocheńskiej ( Gdów 1594). W uroczystym przecięciu wstęgi wzięli udział właściciele państwo Małgorzata i Józef Trojańscy, pierwsi klienci, pracownicy firmy oraz Wójt Gminy Gdów Zbigniew Wojas, który pogratulował pięknego sklepu.

Bardzo się cieszę z tej inwestycji przede wszystkim dlatego, że jest to przykład dynamicznie rozwijającej się rodzinnej firmy. Firmy, która jest znana od lat naszym mieszkańcom,  i która też jest pracodawcą dla wielu osób z naszego terenu- powiedział Gospodarz Gminy Gdów.

Warto podkreślić, ze właściciele Market Point, jako pierwsi w Gminie Gdów, uroczyście podpisali dziś deklarację przystąpienia do Ogólnopolskiej Karty Seniora i odebrali z rak Wójta Gminy Certyfikat potwierdzający, iż w tym właśnie sklepie Seniorzy posiadający Kartę Seniora mogą otrzymać zniżkę. Karta Seniora będzie honorowana w Market Point w Gdowie od poniedziałku 23 października.

Delikatesy Market Point to ponad 1200 m2 powierzchni i blisko 40-osobowa załoga. Jest to już dziesiąty sklep pod szyldem Market Point jaki otworzyła Firma Trokos, a ogromne zainteresowanie, jakie towarzyszyło otwarciu sklepu z pewnością może być dobrą wróżbą na przyszłość.

Gratulujemy !

* Informacje dotyczące Karty Seniora -TUTAJNajnowsze artykuły

InformacjeKultura 22 lutego 2024

178. rocznica bitwy pod Gdowem

InformacjeInwestycje i infrastruktura 22 lutego 2024

Trwa montaż instalacji fotowoltaicznych