Weekendowe propozycje

Informacje 31 maja 2024

Bardzo ciekawie zapowiadają się nadchodzące weekendy obfitujące w Piknik Rodzinne, Festyny z okazji Dnia Dziecka oraz spotkania dla Seniorów, które przygotowują organizacje i sołectwa: 

  • piknik z okazji Dnia Dziecka w Wiatowicach

w niedzielę, 2 czerwca od godz. 15:00 Sołtys Wiatowic wraz z Radą Sołecką, Koło Gospodyń Wiejskich Wiatowice oraz Stowarzyszenie „Królewski Potok” zapraszają na Dzień Dziecka, który odbędzie się na boisku sportowym w Wiatowicach. Na uczestników czekać będzie wiele atrakcji: malowanie twarzy, warkoczyki, malowanie na foli, czy zabawy z elementami szermierki,

  • X Wędkarski Dzień Dziecka

po raz dziesiąty PZW Koło Raba zaprasza na Wędkarski Dzień Dziecka pod patronatem Wójta Gminy Gdów, który odbędzie się 2 czerwca na Łowisku Banan Nieznanowice,

  • ósmy wieczór wspomnień w Pierzchowie

już 2 czerwca od godz. 16:00 w remizie OSP Pierzchów odbędzie się ósmy wieczór wspomnień, na który zaprasza Koło Gospodyń Wiejskich w Pierzchowie -  KGW Pierzchów oraz Fundacja Biedronki. Podczas spotkania Seniorzy wysłuchają opowieści Włodzimierza Wowy- Brodeckiego.

  • piknik z okazji Dnia Dziecka w Niegowici

2 czerwca od godz. 15:00 Osp Niegowić serdecznie zaprasza na piknik z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się przy remizie w Niegowici

  • piknik rodzinny w Bilczycach

sobota, 8 czerwca od godz. 14:30 KGW Bilczyce oraz OSP Bilczyce serdecznie zapraszają na Piknik Rodzinny, który odbędzie się za budynkiem OSP. Organizatorzy zapraszają na: występ dzieci ze Szkoły Podstawowej w Bilczycach, animacje dla najmłodszych oraz konkurs z nagrodami. Gwiazdą wieczoru będzie KABARET Z KONOPII, a wydarzenie zwieńczy zabawa z zespołem RITMO.

  • piknik z okazji Dnia Dziecka w Gdowie

Ochotnicza Straż Pożarna Gdów serdecznie zaprasza na piknik z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 9 czerwca na parkingu za remizą OSP Gdów.

  • piknik z okazji Dnia Dziecka w Zagórzanach

KGW i OSP w Zagórzanach gmina Gdów serdecznie zapraszają na piknik z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 9 czerwca od godz. 14:00 przy remizie OSP w Zagórzanach. W programie imprezy: dmuchańce, basen z kulkami, malowanie twarzy, proszki holly i inne. 

  • festyn Rodzinny w Czyżowie

Rada Sołecka wsi Czyżów i KGW Czyżów serdecznie zapraszają na Festyn Rodzinny, który odbędzie się 15 czerwca przy Świetlicy Wiejskiej w Czyżowie. Organizatorzy zapraszają na: gry i zabawy taneczno-ruchowe, loterię fantową, zamki dmuchane i wiele innych. 


Wydarzenia w Bilczycach, Niegowici, Gdowie, Zagórzanach oraz Wędkarski Dzień Dziecka wsparła Gmina Gdów.Najnowsze artykuły

InformacjeOświataInwestycje i infrastruktura 17 lipca 2024

Podglądamy rozbudowę Szkoły Podstawowej w Bilczycach