Weekendowe propozycje

Informacje 07 czerwca 2024

Bardzo ciekawie zapowiada się kolejny czerwcowy weekend, obfitujący w Pikniki Rodzinne  i Festyny organizowane przez sołectwa i organizacje.

  • Piknik rodzinny w Bilczycach

W sobotę, 8 czerwca od godz. 14:30 KGW i OSP Bilczyce serdecznie zapraszają na Piknik Rodzinny, który odbędzie się za budynkiem OSP. Organizatorzy zapraszają na: występ dzieci ze Szkoły Podstawowej w Bilczycach, animacje dla najmłodszych oraz konkurs z nagrodami. Gwiazdą wieczoru będzie KABARET Z KONOPII, a wydarzenie zwieńczy zabawa z zespołem RITMO. 

  • Sportowy piknik rodzinny w Wiatowicach

Szkoła Podstawowa w Wiatowicach serdecznie zaprasza na Sportowy Piknik, który odbędzie się 8 czerwca od godz. 17:00. Organizatorzy zapraszają na: rywalizację w zawodach sprawnościowych, koło fortuny, pokaz strażacki, dmuchaniec oraz pieczoną kiełbaskę.

  • V Puchar Wielicko- Gdowskiej Szkoły Walki PRIME

W sobotę, 8 czerwca po raz piąty odbędzie się piąty puchar Wielicko- Gdowskiej Szkoły Walki PRIME. 

  • Piknik z okazji Dnia Dziecka w Zagórzanach

KGW i OSP w Zagórzanach gmina Gdów serdecznie zapraszają na piknik z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 9 czerwca od godz. 14:00 przy remizie OSP w Zagórzanach. W programie imprezy: dmuchańce, basen z kulkami, malowanie twarzy, proszki holly i inne.

  • Piknik z okazji Dnia Dziecka w Gdowie

Ochotnicza Straż Pożarna Gdów serdecznie zaprasza na piknik z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 9 czerwca na parkingu za remizą OSP Gdów. W programie: prezentacja sprzętu i umundurowania, miasteczko strażackie, gry i zabawy oraz animacje dla dzieci.  Najnowsze artykuły

InformacjeOświataInwestycje i infrastruktura 17 lipca 2024

Podglądamy rozbudowę Szkoły Podstawowej w Bilczycach