Weekendowe propozycje

Informacje 14 czerwca 2024

Przed nami kolejny czerwcowy weekend obfitujący w ciekawe wydarzenia w naszych sołectwach oraz turniejów sportowych

  • Festyn Rodzinny w Czyżowie

W sobotę, 15 czerwca od godz. 14:00 Rada Sołecka wsi Czyżów i KGW Czyżów serdecznie zapraszają na Festyn Rodzinny, który odbędzie się przy budynku Świetlicy Wiejskiej. Organizatorzy zapraszają na: zamki dmuchane, loterię fantową, gry i zabawy taneczno- ruchowe, występ młodych artystów, występ grupy śpiewaczej UTW w Czyżowie. Festyn zakończy się zabawą taneczną z zespołem DIVERTO.

  •  VI Grand Prix w tenisie stołowym

Już w sobotę 15 czerwca na Gminnej Hali Sportowej w Gdowie odbędzie się kolejny turniej Grand Prix Gdowa w tenisie stołowym. Turniej zostanie rozegrany w kategorii: rocznik 2012 i młodsi (dziewczęta i chłopcy), rocznik 2011-2009 (dziewczęta i chłopcy), open i gra podwójna. 

  • Rodzinny Festyn Siatkówki 

W niedzielę, 16 czerwca na Strefach Rekreacji Zarabie odbędzie się Rodzinny Festyn Siatkówki, na który serdecznie zaprasza Stowarzyszenie Sportowe RadwanSport. Na miłośników siatkówki czekać będzie olimpiada sportowa, dmuchańce, grill oraz inne niespodzianki. 

  •  Rodzinny Piknik w Jaroszówce

Szkoła Podstawowa w Jaroszówce oraz OSP Wieniec serdecznie zapraszają na Rodzinny Piknik, który odbędzie się 16 czerwca od godz. 16:00 przy Szkole Podstawowej. Na uczestników czekać będzie: występ dzieci, konkurs nauczyciele kontra rodzice, rodzinny festiwal talentów oraz stoisko z możliwością rejestracji jako dawca szpiku w Fundacji DKMS. 

  • IV Turniej Piłki Nożnej Brylanty z Gdowa

W niedzielę, 16 czerwca w Gminnej Hali Sportowej odbędzie się IV Turniej Piłki Nożnej Brylanty z Gdowa. Zgłoszone drużyny rozegrają mecze w systemie pucharowym, a po zmaganiach sportowych organizatorzy zapraszają na Piknik Rodzinny z atrakcjami. 

  •  Spotkanie seniorów w Winiarach

KGW Winiary oraz Fundacja Biedronki serdecznie zapraszają na spotkanie w ramach „Danie Wspólnych Chwil”, które odbędzie się 16 czerwca o godz. 15:00 w Remizie OSP Winiary. Uczestnicy spotkanie będą mogli wyrobić Ogólnopolską Kartę Seniora. Najnowsze artykuły

InformacjeOświataInwestycje i infrastruktura 17 lipca 2024

Podglądamy rozbudowę Szkoły Podstawowej w Bilczycach