Otwarcie placu zabaw w Stryszowej

InformacjeInwestycje i infrastruktura 28 kwietnia 2025

W niedzielę, 27 kwietnia uroczyście przecięto wstęgę przy wyremontowanym placu zabaw, który będzie służył najmłodszym mieszkańcom Stryszowej i okolic. Podczas wydarzenia nie zabrakło pysznego poczęstunku od KGW Stryszowa oraz atrakcji dla najmłodszych przygotowanej przez OSP Zręczyce.  

W wydarzeniu udział wzięli: Wójt Gminy Gdów Zbigniew Wojas, Przewodnicząca Rady Gminy Gdów Dominika Linczowska wraz z Radnymi oraz Kierownik Referatu Inwestycji, Zamówień Publicznych i Zagospodarowania Przestrzennego Beata Podkul.  

Remont placu zabaw w całości został sfinansowany z budżetu Gminy Gdów.

Najmłodszym życzymy wspaniałej zabawy!



Najnowsze artykuły

InformacjeKultura 12 czerwca 2026

Weekendowe zapowiedzi

InformacjeInwestycje i infrastruktura 12 czerwca 2026

Dotacja na remont świetlicy w Fałkowicach