Gdowski Uniwersytet Trzeciego Wieku ogłasza nabór dla wszystkich seniorów z terenu Gminy Gdów na kolejny rok akademicki

Kultura 02 września 2022

UTW w Gdowie działa od 2012 roku i w tym roku obchodził 10-lecie swojej działalności. Na zajęcia aktualnie uczęszcza ponad 60 osób w Gdowie i ponad 20 w filii w Czyżowie. Projekt kierowany jest do osób aktywnych powyżej sześćdziesiątego roku życia. 

Zapisy ruszają już dzisiaj w Urzędzie Gminy Gdów, pokój 48 (na poddaszu). Więcej informacji o zapisach albo działalności uniwersytetu pod numerem tel. 12 2888143.

Więcej o studentach oraz działalności UTW znajdziecie na funpage’u Gdowski Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Przypominamy również o możliwości zgłoszenia się do programu  „Ogólnopolska Karta Seniora”. Jest to autorski pomysł Stowarzyszenia MANKO, które od 24 lat podejmuje wiele inicjatyw, mających na celu poprawę jakości życia, zdrowia i bezpieczeństwa seniorów. To jedyny program o zasięgu ogólnokrajowym, a zainteresowanie nim jest ogromne z uwagi na profity, które uzyskują Seniorzy, mogąc nabywać produkty i usługi ze zniżką.

W celu przystąpienia do programu oraz uzyskania Karty Seniora można zgłosić się do Urzędu Gminy Gdów – pokój 48 - Referat Współpracy, Komunikacji Społecznej i Promocji, gdzie również będzie można wypełnić formularz zgłoszeniowy i uzyskać wszystkie niezbędne informacje.


Najnowsze artykuły

mGmina Gdów

Gmina Gdów w twoim smarfonie! Pobierz i bądź na bieżąco.

Pobierz w App Store Google Play