Weekendowe zapowiedzi.Spotkanie ze Św.Mikołajem i wystawa gołębi

InformacjeKultura 02 grudnia 2022

W najbliższy weekend w wielu miejscowościach naszej gminy najmłodsi będą mieli okazję spotkania ze szczególnym gościem, bo przed nami najbardziej oczekiwany czas odwiedzin Św.Mikołaja.

W Gdowie, na placu przed Urzędem Gminy takie spotkanie zaplanowano w niedzielę, 4 grudnia o 16.00. Na Widowisko Mikołajowe Lady Fama Show oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem zaprasza Centrum Kultury Gdów. Podczas wydarzenia zaplanowano wykonanie świątecznego łańcucha z życzeniami oraz zapalenie lampek na gdowskiej choince.

Na stoisku Warsztatów Terapii Zajęciowej z Podolan, Grupy artystycznej GDÓW - ART oraz Środowiskowego Domu Samopomocy w Zagórzanach będzie można nabyć stroiki oraz ozdoby świąteczne. Nie zabraknie smakołyków od  Koło Gospodyń Wiejskich w Pierzchowie  

Zapraszamy! Szczegóły na stronie www.ck.gdow.pl

W niedzielę na Hali Sportowej w Gdowie odbędzie się wystawa gołębi. Klubu Hodowców Gołębi Ras Małopolskich w Krakowie serdecznie zaprasza na XXV WYSTAWĘ – KONKURS GOŁĘBI RASOWYCH. Najpiękniejsze gołębie będzie można zobaczyć już w najbliższy weekend:

  • SOBOTA 3 grudnia 2022 r. od godziny 7.00 do 14.00 
  • NIEDZIELA 4 grudnia 2022 r. od godziny 7.00 do 13.00.

Podobnie jak rok temu miejscem wystawy będzie Gminna Hala Sportowa w Gdowie. Szczegóły na www.hala.gdow.pl


Najnowsze artykuły