"Lodówka pełna życzeń – Podziel się posiłkiem” – edycja wiosenna dobiegła końca

Informacje 05 maja 2022

Składamy serdeczne podziękowania mieszkańcom Gminy Gdów, członkom stowarzyszeń, Kołom Gospodyń Wiejskich oraz wszystkim osobom dobrej woli, które wsparły kolejną edycję „Lodówki pełnej życzeń – podziel się posiłkiem”.

Odbywająca się już  po raz drugi w naszej gminie akcja dzielenia się posiłkiem dobiegła końca. I po raz drugi mogliśmy się przekonać, jak wielkie serca mają mieszkańcy naszej gminy oraz, że wciąż są osoby, które z takiej pomocy chętnie korzystają. „Lodówka pełna życzeń” działała od 9 kwietnia i podobnie jak podczas okresu bożonarodzeniowego, była często zapełniana i opróżniana, służąc potrzebującym osobom z terenu naszej gminy.

Korzystając z okazji składamy podziękowania Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Gdowie, na terenie którego zlokalizowana była lodówka, i który koordynował akcję. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za każdy przekazany posiłek.

O kolejnych edycjach akcji dzielenia się posiłkiem będziemy informować. DZIĘKUJEMY!


Najnowsze artykuły

mGmina Gdów

Gmina Gdów w twoim smarfonie! Pobierz i bądź na bieżąco.

Pobierz w App Store Google Play