Świąteczne upominki dla seniorów i samotnych

InformacjeKultura 06 grudnia 2021

Ostatnie dni są wyjątkowo pracowite dla świętego Mikołaja i jego lokalnych pomocników. Odwiedza on zarówno tych najmłodszych, jak i nieco starszych. Ale w Gminie Gdów, dzięki zaangażowaniu Pań z Kół Gospodyń Wiejskich i działaczy z lokalnych społeczności, dociera również do samotnych i seniorów. 

I nie najważniejsza jest tu wartość finansowa przekazanych darów, ale przede wszystkim pamięć i życzenia, jakie wraz z upominkami przekazują członkinie KGW. Akcja społeczna prowadzona przez wszystkie Koła Gospodyń Wiejskich z Gminy Gdów przy wsparciu Wójta Gminy Gdów, jest dowodem na to, że dobro wraca, a ciepłe słowo i pamięć ma wielką moc.

Dziękujemy wszystkim, którzy angażują się w przygotowanie prezentów i przekazanie ich w lokalnych społecznościach – członkiniom Kół Gospodyń Wiejskich z Gminy Gdów, ale również w niektórych miejscowościach wspierającym je strażakom – ochotnikom oraz radom sołeckim.

Poniżej prezentujemy kilka fotografii z akcji społecznej z Kunic, gdzie św. Mikołaj rozdał także prezenty dzieciom zgromadzonym w remizie OSP, a także z Niegowici. Zachęcamy również Koła Gospodyń Wiejskich i innych do dzielenia się w komentarzach na facebooku zdjęciami z Waszych miejscowości.Najnowsze artykuły

InformacjeKultura 09 sierpnia 2022

Święto Ziemi Gdowskiej 2022

InformacjeInwestycje i infrastruktura 09 sierpnia 2022

Trwa budowa chodnika przy ul. Obrytka w Gdowie

InformacjeKultura 09 sierpnia 2022

750-lecie lokacji Gdowa. Tak świętowaliśmy!

mGmina Gdów

Gmina Gdów w twoim smarfonie! Pobierz i bądź na bieżąco.

Pobierz w App Store Google Play