Święto Ziemi Gdowskiej 2023

Tegoroczne Święto Ziemi Gdowskiej  już za niecały miesiąc. W tym roku  gdowska publiczność będzie mogła wziąć udział w koncertach m.in.  zespołu AFROMENTAL, grupy B.L.U.E, Chłopców z Placu Broni – to propozycje na sobotę 5 sierpnia, a w niedzielę 6 sierpnia wystąpią: Monika Chwajoł oraz zespół Long & Junior

Dwudniowe Święto naszej Gminy  rozpocznie się w sobotę o godzinie 17:00 oficjalnym otwarciem, występem grupy B.L.U.E. oraz zespołu Chłopcy z Placu Broni, po którym, o godzinie 21:00 wystąpi gwiazda wieczoru – zespół AFROMENTAL. Na zakończenie zaplanowano dyskotekę pod gwiazdami, która poprowadzi DJ DON PABLO.

W niedzielę świętowanie rozpocznie się o godzinie 15-tej od występu podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej w Podolanach oraz Reprezentacyjnej Orkiestry Dętej Gminy Gdów. O 17:00 zaplanowano oficjalne przywitanie gości i wręczenie okolicznościowych medali, a następnie pokaz tańca nowoczesnego. O 19.00 na gdowskiej scenie wystąpi  Monika Chwajoł w repertuarze disco-polo, a gwiazda wieczoru- Zespół Long & Junior wystąpi o godzinie 20:30.

Muzyczne świętowanie zakończy dyskoteka pod gwiazdami z DJ Wave. Podczas wydarzenia będą zbierane datki na rozbudowę Ośrodka Rehabilitacyjnego w Podolanach

Jak co roku czekać na uczestników czekać będzie wiele atrakcji: wesołe miasteczko, warsztaty i animacje dla dzieci, stoiska promocyjne, gastronomiczne i handlowe.

Szczegóły na plakatach i stronie organizatora Centrum Kultury Gdów.


Święto Ziemi Gdowskiej 2023