Ubieramy choinkę na gdowskich plantach

InformacjeKultura 29 listopada 2021

Kuba Hejmo z Gdowa wspólnie z mamą przyniósł do Urzędu Gminy jako pierwszy ręcznie wykonaną ozdobę choinkową w wersji XXL, która niebawem weźmie udział w konkursie, a następnie stanie się dekoracją choinki na gdowskich plantach.

Wszystkim przypominamy, że trwa konkurs na „Najładniejszą ozdobę choinkową XXL”, a najpiękniejsze dekoracje zostaną zawieszone na choince znajdującej się na gdowskich plantach.

Praca konkursowa powinna mieć formę przestrzenną (min. 20 cm wysokości, posiadać uchwyt do powieszenia) i być wzbogacona autorską formą graficzną. Ozdoba powinna być wykonana z materiałów umożliwiających jej prezentacje na zewnątrz (z uwzględnieniem warunków atmosferycznych - śnieg, deszcz, wiatr).

Podpisaną kartę uczestnictwa wraz z pracą konkursową należy dostarczyć w dniu 2 grudnia  2021 r. w godz. 7.30 – 18.00 na dziennik podawczy do Urzędu Gminy w Gdowie, Rynek 40, 32-420 Gdów. Prezentacja prac i wręczenie dyplomów i upominków nastąpi 5 grudnia 2021r. przed Urzędem Gminy Gdów podczas Spotkania ze św. Mikołajem około godz. 16.00. Regulamin i Karta zgłoszenia do pobrania TUTAJNajnowsze artykuły

mGmina Gdów

Gmina Gdów w twoim smarfonie! Pobierz i bądź na bieżąco.

Pobierz w App Store Google Play