Weekend pełen atrakcji

InformacjeKulturaSport 26 maja 2023

Przed nami weekend pełen atrakcji kulturalnych, sportowych i kulinarnych.

  • Już jutro od 9.00 Wielicko – Gdowska Szkoła Walki Prime zaprasza na  salę gimnastyczną w Szkole Podstawowej w Gdowie na  IV Puchar  taekwondo i Kickboxingu połączony z Dniem Dziecka.
  • Również w sobotę, 27 maja o 10.00 Radwan Sport zaprasza na gdowskie Zarabie na Rodzinny Festyn Siatkówki.
  • Natomiast wieczorem o 18.00 W Centrum Kultury w Gdowie wystąpią na wspólnym koncercie „Po sąsiedzku” chór Tutte le Corde z Gdowa i jego goście Pěvecké sdružení Martinů Třinec, z Czech.
  • Niedzielę 28 maja na sportowo rozpocznie Gdovia Gdów „Jubileuszowym Turniejem Orlika 100 lat tradycji” rozegranym na boisku Gdovii przy ulicy Krakowskiej od godz. 9:00 – 14:00.
  • A w niedzielne popołudnie na promenadzie przy moście na Zarabiu w Gdowie królować będą potrawy z grilla. Od 16.00 na promenadzie czekąć będą dla Was Koła Gospodyń Wiejskich z Niewiarowa, Pierzchowa, Gdowa, Liplasu, Wiatowic i Wieńca.Tym razem Panie z KGW tradycyjne potrawy kuchni regionalnej zastąpią pieczonymi na ogniu specjałami. Gospodynie rywalizować będą w konkursie na „najciekawszą potrawę z grilla” o nagrodę ufundowaną przez Wójta Gminy Gdów, również uczestnicy będą mogli oddać głosy na najsmaczniejsza potrawę, a wśród wszystkich uczestników wydarzenia zostaną rozlosowane gadżety - niespodzianki. Zapraszamy na rodzinne, grillowe party nad Rabą. Nie zbraknie druhów z OSP Gdów z watą i popcornem i dobrej atmosfery…

Szczegóły na plakatach. Do zobaczenia w weekend!Najnowsze artykuły

Informacje 21 czerwca 2024

Weekendowe propozycje

Informacje 21 czerwca 2024

Apel o racjonalne korzystanie z wody