Wioska Świętego Mikołaja w Gdowie

Centrum Kultury w Gdowie zaprasza dzieci na spotkanie ze Świętym Mikołajem w Gdowie.

  • Od godziny 10:00 Mikołajkowe Halowe Zawody  Hobby Horse, czyli zawody jeździeckie, podczas których zamiast prawdziwych koni wykorzystuje się kukiełki na kiju. Szczegóły TUTAJ.
  • Od 12.00 będzie można odwiedzić  Pracownię Świętego Mikołaja i wziąć udział w świątecznych animacjach, które potrwają cztery godziny .Czekać będą dmuchańce, fotobudka, videobudka, tatuaże.O konieczności noszenia odblasków i zasadach bezpieczeństwa na drogach w okresie jesienno - zimowym opowiedzą przedstawiciele Policji
  • O 16.00 rozpocznie się  spektakl teatralny, podczas którego "Teatr z Uśmiechem" zaprezentuje "Matyldę w krainie Świętego Mikołaja".
  • Po nim dzieci odwiedzi prawdziwy Święty Mikołaj, by wręczyć upominki, a następnie wspólnie udamy się w kierunku Rynku w Gdowie, gdzie tradycyjnie uroczyście zapalimy gdowską choinkę. Tam też rozstrzygniemy zimowy konkurs - niespodziankę.

Bilety w cenie 25 złotych są już do nabycia w Centrum Kultury w Gdowie w godz. 9 - 15. Ilość ograniczona.

W cenie biletu zawarty jest upominek od Świętego Mikołaja (paczka) oraz możliwość bezpłatnego skorzystania z większości atrakcji na hali. Chętni będą mogli dodatkowo nabyć ozdoby świąteczne wykonane przez podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej w Podolanach oraz Środowiskowego Domu Samopomocy w Zagórzanach, pyszne gofry od pań z KGW Pierzchów oraz wykonać pamiątkowe zdjęcia podczas sesji fotograficznej w zimowej scenerii.

Serdecznie zapraszamy do Wioski Świętego Mikołaja w Gdowie!

Więcej informacji pod numerami telefonów: 12 2514367 lub 512 186 807.


Wioska Świętego Mikołaja w Gdowie