XXI Festiwal Piosenki i Form Twórczych Osób Niepełnosprawnych w Podolanach

Festiwalowe przygotowania już trwają, aby jutro na powitanie uczestników Festiwalu wszystko było zapięte na ostatni guzik.   

XXI edycja Festiwalu rozpocznie się w środę, 12 czerwca o godz.10.00. Jak co roku uczestnicy Festiwalu będą mogli zaprezentować na scenie swoje umiejętności artystyczne. W pierwszym dniu Festiwalu uczestnicy wezmą udział w warsztatach kulinarnych i konkursach oraz obejrzą występy taneczne i pokazy sztuk walki. Wieczorem dla uczestników Festiwalu odbędzie się uroczysty Bal. 

A już w czwartek 13 czerwca od 10.00 trwać będą eliminacje konkursowe.Tego dnia zostaną odczytane wyniki i wręczone nagrody.

 Występ gwiazdy, którą w tym roku będzie  Orkiestra Baczków, przewidziany jest na godzinę 16.15.  Festiwal zakończy się zgodnie z tradycją odśpiewaniem Hymnu Festiwalowego.

Serdecznie zapraszamy do Podolan na piękny, integracyjny Festiwal, który swoją dwudziestoletnią historią wpisał się w tradycję naszej Gminy.

Patronat honorowy nad Festiwalem objął Minister Obrony Narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz, a patronat osoby  sprawują Starosta Wielicki Roman Ptak oraz Wójt Gminy Gdów Zbigniew Wojas

Wszystkim życzymy pogody, wspaniałych występów i mnóstwa  dobrej zabawy!

 XXI Festiwal Piosenki i Form Twórczych Osób Niepełnosprawnych w Podolanach