Aktywne ferie bez nudy

InformacjeKultura 24 stycznia 2023

Przed nami wyczekiwane przez uczniów ferie zimowe. Z ofertą feryjną dla tych, którzy chcą aktywnie spędzić wolny od nauki czas wychodzą nasze instytucje kultury:

Centrum Kultury w Gdowie zaprasza chętne dzieci na „Ferie zimowe 2023 w Centrum Kultury w Gdowie”, proponując różnorakie zajęcia i wycieczki. W planach odwiedziny Megapark GOair i GOjump w Krakowie, gra w kręgle, lodowisko, warsztaty kulinarne "Palce lizać". Podczas ferii będzie można obejrzeć bajkę w kinie mobilnym w Centrum Kultury i wziąć udział w  zajęciach plastycznych z odrobiną magii, warsztatach z modą, zabawach integracyjnych oraz konkursach. Szczegóły dla plakacie.

Ponadto, na zakończenie ferii, 11 lutego w Gminnej Hali Sportowej odbędzie się KARNAWAŁOWE SHOW z Lady Famą- koszt 20 zł. Zapisy na zajęcia trwają do 27 stycznia. Aby wziąć udział w feriach należy wypełnić kartę uczestnika i dostarczyć do Centrum Kultury osobiście lub zeskanować i wysłać na adres sekretariat@ck.gdow.pl najpóźniej do dnia 1 lutego do godziny 15.00.

Szczegółowe informacje pod numerem tel. 512 186 807. Cennik, karty zgłoszeń i regulaminy na stronie Centrum Kultury.

Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza na bezpłatne ferie pod hasłem „Z Biblioteką nuda się nie uda- zaproś nas do siebie”  

W tym roku Gminna Biblioteka Publiczna w Gdowie zamierza wyjść z ofertą kreatywnego spędzenia czasu wolnego dla dzieci i młodzieży z Gminy Gdów, a  szczególnie do tych, którzy na co dzień mieszkają poza samym Gdowem i nie są stałymi uczestnikami spotkań bibliotecznych. Stąd pomysł, aby zaprosić  Bibliotekę do siebie.

Świetlice wiejskie, grupy zorganizowane, dziecięce i młodzieżowe drużyny pożarnicze z gminy, środowiska lokalne mogą zaprosić gdowską Bibliotekę, która przygotuje ofertę i termin  spotkania w lokalnych środowiskach- szczegóły na stronie Gminnej Biblioteki Publicznej w Gdowie

Polecamy!Najnowsze artykuły