Gdowscy Seniorzy rozpoczęli już po raz dwunasty rok akademicki

InformacjeKultura 28 września 2023

Podczas spotkania organizacyjnego omówiono plany na najbliższy semestr oraz wybrano siedmioosobową Radę Seniora, której przewodniczył będzie pan Henryk Surowiec.

Seniorzy spotykają się zarówno w Centrum Kultury w Gdowie, jaki i w filii UTW w Świetlicy Wiejskiej w Czyżowie. Przed nimi dwa semestry wykładów, spotkań, zajęć i wyjazdów. Podobnie jak w poprzednich latach gdowscy Seniorzy wezmą udział w przygotowanych dla nich wykładach o różnorodnej tematyce, spotkaniach z podróżnikami, artystami, ciekawymi osobowościami i wycieczkami do kina, muzeów czy interesujących miejsc. Nie zabraknie zajęć plastycznych warsztatów tanecznych i gimnastyki. Seniorzy w Czyżowie będą kontynuować spotkania i zajęcia z instruktorem folkloru, przygotowując program artystyczny na kolejne prezentacje w naszej gminie.

Jeśli ktoś niż dążył się zapisać w poczet gdowskich studentów, to wciąż jest taka możliwość. Osoby zainteresowanie dołączeniem do UTW mogą się kontaktować z kierownikiem panią Edyta Trojańską - Urbanik,  pod numerem telefonu 501 225 365 lub 12 288 81 43


Najnowsze artykuły

InformacjeInwestycje i infrastruktura 11 kwietnia 2024

Kontynuacja budowy kanalizacji w Marszowicach