Nagrody w konkursie „Diamentowy Medal 2022” przyznane

InformacjeKultura 01 lipca 2022

Jak podkreślają organizatorzy i uczestnicy „Diamentowy Medal 2022” w tym roku był wyjątkowy. Goście, uczestnicy i sponsorzy nie zawiedli, a organizatorzy zadbali o nowości, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Impreza dzielona była ze wspaniałymi zawodniczkami z Ukrainy, przebywającymi i trenującymi obecnie w Małopolsce.

Turniej taneczno – gimnastyczny odbył się w Gminnej Hali Sportowej w Gdowie 26 czerwca 2022r. w obecności Wójta Gminy Gdów Zbigniewa Wojasa oraz Dyrektor Centrum Kultury w Gdowie Wiolety Chmieli.

Prezentacje trwały od godziny 9.00 do 18:30, podczas których swoimi zdolnościami pochwaliło się ponad 100 zespołów i solistów. Kategorie podzielone były na wiek, styl oraz poziom zaawansowania. Najmłodszymi uczestnikami były już 3 latki! Co ciekawe, po raz pierwszy w tym roku udział brały także grupy chłopców. W sumie rozdano prawie 400 medali, co świadczy o wciąż rosnącym zainteresowaniu zawodników tym tańcem sportowym. Dodatkowo, jak co roku, przyznano wyczekiwany tytuł Diamentowej Tancerki. Trafił on do Antoniny Kuźniar z Lady Fitness Myślenice – 7 letniej Mistrzyni Polski i finalistce Mistrzostw Świata.

W Jury zasiadły byłe i obecne medalistki Mistrzostw Polski i zawodów międzynarodowych. Swoim pokazem turniej uświetniła także trenerka Lady Fitness, mistrzyni kraju i świata Yuliia Komenotrus. Ponadto, goście mogli cieszyć się ciekawymi pamiątkami, przygotowanymi na stoiskach z odzieżą, balonami i profesjonalnej fotografii turniejowej, przez partnerów wydarzenia. Nieodzowne słowa podziękowania należą się sponsorom tego wydarzenia czyli m.in. Art Gold jubiler Myślenice, Millionsmile Polska kosmetyczne wybielanie zębów, AsissTotal fitness club, ferma Kuźniar z Sułkowic oraz zaprzyjaźnionej z klubem Lady Fitness gminie Myślenice, Starostwie Myślenice, bez których nie udałoby się zorganizować tego wydarzenia na tak wysokim poziomie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim Laureatom konkursu i zapraszamy na kolejną edycję tego wyjątkowego turnieju już za rok!

Organizatorem wydarzenia była Akademia Tańca i Fitness Lady Fitness, a współorganizatorem Gmina Gdów , Centrum Kultury w Gdowie i Gminna Hala Sportowa.
.Najnowsze artykuły

InformacjeInwestycje i infrastruktura 04 marca 2024

Prace na drogach gminnych

Informacje 01 marca 2024

75. Sesja Rady Gminy Gdów

InformacjeWydarzeniaSport 04 marca 2024

Spotkanie z Wiceministrem Sportu i Turystyki