Wybieramy Sportowca, Drużynę i Trenera roku 2022-zagłosuj !

InformacjeSport 21 lutego 2023

Rozpoczęło się głosowanie na Najlepszego Sportowca, Trenera i Drużynę Roku 2022 na portalu „Mój Gdów” - zagłosuj na swojego faworyta!

Od 21 lutego (od północy) zostało uruchomione głosowanie internetowe: na Najlepszego Sportowca/Sportsmenkę (sport klubowy), Trenera i Drużynę Roku 2022 Portalu „Mój Gdów”. Decyzją Komisji Konkursowej wszystkie kandydatury zgłoszone w Sporcie Klubowym (sportowiec/ sportsmenka. trener i drużyna) zostały nominowane do głosowania internetowego na portalu Mój Gdów. Od dziś do 24 lutego (do północy) każdy z internautów może oddać głos na swojego faworyta.

GŁOSOWANIE https://sport-gdow.webankieta.pl/

Prezentacje kandydatów i ich osiągnięcia sportowe można zobaczyć na portalu Mój Gdów. https://www.mojgdow.pl/rozpoczelo-sie-glosowanie-na.../... Gorąco zachęcamy do przeczytania opisu dokonań sportowych każdego z kandydatów, który jest  zamieszczony przy nazwisku nominowanego.

Ostateczne werdykty, zarówno Kapituły jak i wyniki głosowania internetowego, zostaną ogłoszone podczas tegorocznej, VII Gali Sportu. Uroczystość połączona z uhonorowaniem zwycięzców odbędzie się 26 lutego br. o godz. 16:00 w auli Szkoły Podstawowej w  Gdowie.


Najnowsze artykuły

mGmina Gdów

Gmina Gdów w twoim smarfonie! Pobierz i bądź na bieżąco.

Pobierz w App Store Google Play