Spotkanie z mistrzem

InformacjeSport 30 listopada 2023

23 listopada 2023 r. w Szkołach Podstawowych w Pierzchowie i Szczytnikach miało miejsce niezwykłe wydarzenie sportowe.W ramach współpracy UKS Rokicie Szczytniki z Polskim Związkiem Tenisa Stołowego uczniowie z tych placówek oświatowych mogli uczestniczyć w „Spotkaniu z Mistrzem”.

Gościem tego spotkania była wspaniała zawodniczka, ponad trzydziestokrotna Mistrzyni Polski, medalistka ME i MŚ – pani Jolanta Szatko-Nowak.

Mistrzyni opowiadała o swojej 50-letniej przygodzie z tenisem stołowym, podkreślając znaczenie sportu w życiu każdego człowieka. Zachęcała słuchaczy do uprawiania sportu, odpowiadała też na liczne pytania. Głównym punktem spotkania był pokaz gry w tenisa z udziałem najlepszych zawodników UKS Rokicie Szczytniki (Artur Stachel, Maciej Mardosz) oraz możliwość odbicia piłek z Mistrzynią. Podczas pokazu pani Jolanta omawiała poszczególne uderzenia, udzielała wskazówek, składała liczne autografy.  Najlepsi otrzymali upominki przygotowane przez PZTS i organizatora. Na koniec wszyscy uczestnicy wykonali wspólne pamiątkowe zdjęcia.

fot. UKS Rokcie SzczytnikNajnowsze artykuły

InformacjeInwestycje i infrastruktura 04 marca 2024

Prace na drogach gminnych

Informacje 01 marca 2024

75. Sesja Rady Gminy Gdów

InformacjeWydarzeniaSport 04 marca 2024

Spotkanie z Wiceministrem Sportu i Turystyki